Haberler
Siber Güvenlik Haftası’nda Altın Sponsoruz!

Siber Güvenlik Haftası’nda Altın Sponsoruz!

Kasım 26, 2021

Milli Siber Güvenlik Zirvesi ve Fuarı’nda yerimizi aldık!

Savunma Sanayii Başkanlığı ve T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi himayelerinde Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından düzenlenen "Siber Güvenlik Haftası"nda “Altın Sponsor” olarak yerimizi aldık.

Etkinliğin açılış törenini onurlandıran Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Fuat Oktay tarafından CEO’muz Sn. Resul Yeşilyurt’a plaket takdim edildi.

Hafta kapsamında Ankara Congresium’da gerçekleştirilen “Milli Siber Güvenlik Zirvesi ve Fuarı”nda standımızı T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Sn. Ali Taha KOÇ, HAVELSAN A.Ş. Genel Müdürü Sn. Dr. Mehmet Akif NACAR ve T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı Başkan Yardımcısı Sn. Mustafa Murat ŞEKER ve Siber Güvenlik ve Bilişim Sistemleri Daire Başkanı Sn. Muhammet Sami ULUKAVAK standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandırdı.

Zirve kapsamında düzenlenen “Eski Oyun – Yeni Kurallar” başlıklı panelde konuşmacı olarak yer alan CEO’muz Sn. Yeşilyurt, yerli ve milli ürün ve çözümlerin değerinin bilinmesi gerektiğini ve bu sayede Türkiye’nin siber güvenlik alanında çok iyi noktalara geleceğini belirtti.

CEO’muz Sn. Yeşilyurt, standımıza gelen ziyaretçilerimiz ile Yeni Nesil HSM cihazımız, PCI HSM v3.0 sertifikalı Türkiye’nin ilk yerli ve milli HSM’i ile Dijital Güvenlik alanındaki çalışmalarımız hakkında güncel bilgiler paylaştı.

Öne Çıkan Haberler
Avrasya’nın en büyük iletişim teknolojileri fuarı Mobilefest’e katıldık!
Avrasya’nın en büyük iletişim teknolojileri fuarı Mobilefest’e katıldık!
Şubat 01, 2023
PSM Awards Sahiplerini Buldu
PSM Awards Sahiplerini Buldu
Aralık 27, 2022
Mobil Uygulama Güvenliğini İhmal Etmeyin
Mobil Uygulama Güvenliğini İhmal Etmeyin
Aralık 26, 2022

Bize Ulaşın

Procenne ürün ve çözümleri hakkında bilgi ve destek almak için bize ulaşın. Yetkili birimimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.