Bizi Yakından Tanıyın

Procenne, En İyisi için Çalışır!

Procenne, dijital güvenlik alanında mobil uygulama güvenliği, e-Posta güvenliği, veri tabanı ve dosya güvenliği, KVKK(GDPR) altyapı güvenliği, SSL sonlandırma ve dijital dönüşüm projelerinde ‘’Sade, Kararlı ve Güvenli’’ ürün ve çözümler üretmektedir.

2013 yılında kurulmuş, merkez ofisi İstanbul’da bulunan Procenne, dijital güvenlik pazarında kritik önem taşıyan yüksek teknoloji ürünler üretmektedir. Aynı zamanda bir Ar-Ge merkezi olan Procenne, Türkiye’nin ilk ticari Donanımsal Güvenlik Modülü olan ProCrypt HSM cihazının üreticisidir.

ProCrypt KM-3000, şifreleme işlemlerinde kullanılan anahtarların üretilmesi, saklanması ve yayılması gibi anahtar yönetim işlemlerini yüksek hızla gerçekleştiren donanımsal güvenlik modülüdür. 2013 yılında Ar-Ge çalışmalarına başlanan ürün 2018 yılında ticari bir ürün haline gelmiş ve ilk uluslararası sertifikası olan Common Criteria EAL4+ sertifikasını 2019 yılında almıştır. Procenne, lokomotif ürünü olan ProCrypt ailesine yeni üyeler katmak için Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYON

Sınırsız dijital dünyada sınırların güvenliği için çalışmak.

VİZYON

Dijital güvenlik alanında; yenilikçi, sürdürülebilir ürünler ve çözümler sağlayan, ilk günkü değerlerine bağlı global bir ekol olmak.

ENTEGRE SİSTEM POLİTİKAMIZ

Kuruluşumuzun sunduğu tüm dijital güvenlik hizmetlerinde bilgi güvenliğini, kalite yönetim sistemi ve çevre yönetim sistemi şartlarını sağlamak için mevcut yasal düzenlemelere ve standartlara uymak, tüm varlıklar için risk analiz metodu oluşturmak ve uygulamak, bu amaçla kapsamlı bir yönetim sistemini kurmak, kurulan sistemin izlenmesi ve kontrol edilmesini sağlamak, gerekli kaynağı oluşturmak ve kurulan sistemin sürekli iyileştirilmesi kuruluşumuzun politikasıdır.