Ödüller

ENTERTECH YILIN EN’LERİ
ENTERTECH YILIN EN’LERİ

Türkiye’nin Ar-Ge potansiyeline ve teknoloji üretebilme yeteneğine katkı sağlamayı, girişimciliği ve yenilikçiliği teşvik edip desteklemeyi hedefleyen Entertech İstanbul Teknokent tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen ‘’Entertech Yılın En’leri’’ ödüllerinde ‘’İstihdam Ödülü’’ nü kazandık.

Ocak 30, 2023
Bilişim Yıldızları 2022
Bilişim Yıldızları 2022

TBD İstanbul Şubesi tarafından bu yıl 10.sunu düzenlenen Türkiye’nin En Başarılı Yerli ve Milli/Özgün Projelerinin Yarıştığı Bilişim Yıldızları Proje Yarışmasında Procenne olarak Teknokent Firmaları kategorisinde ProCrypt HSM ile birincilik ödülü almaya hak kazandık.

Aralık 13, 2022
SARDIS AWARDS
SARDIS AWARDS

Finans teknoloji şirketlerinin başarılarının ve en inovatif projelerinin ödüllendirildiği törende ProCrypt HSM, “’Platformlar ve Diğer Kuruluşlar” kategorisinde ‘’En Başarılı Güvenlik Çözümü’’ Gümüş Sardis ödülünü almaya hak kazandı.

Eylül 29, 2022
TESİD
TESİD

Türkiye’deki büyük firmaların ve KOBİ’lerin özgün ürünleri, geliştirme ve ticarileştirme süreçlerinin değerlendirildiği, 20. TESİD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri’nde ‘’Yaratıcı Fikir’’ kategorisinde ödüle layık görüldük.

Eylül 29, 2022
Tüsayder En İyi Yerlileştirme projesi “Bilgi Teknolojileri Sektörü”
Tüsayder En İyi Yerlileştirme projesi “Bilgi Teknolojileri Sektörü”

TÜSAYDER Satınalma Prof. ve Yöneticileri Derneği tarafından düzenlenen "En İyi Yerlileştirme Projesi" kapsamında #ProCrypt HSM ile "Bilgi Teknolojileri Sektörü"nde Birinci olduk!

Mart 19, 2022
Deloitte Technology Fast 50
Deloitte Technology Fast 50

Türkiye’nin uluslararası sertifikalı ilk HSM üreticisi ve Dijital Güvenlik Ar-Ge Merkezi olarak Deloitte tarafından gerçekleştirilen Technology Fast 50 Turkey 2021 listesinde de üst üste ikinci kez yerimizi aldık.

Şubat 09, 2022

Bize Ulaşın

Procenne ürün ve çözümleri hakkında bilgi ve destek almak için bize ulaşın. Yetkili birimimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.